Search for an apartment
Date of stay

O INWESTYCJI

Grano Residence to kompleks luksusowych apartamentów powstających w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów, zaledwie 250 m od Starego Miasta. Zabytkowe otoczenie zobligowało autorów do zaprojektowania budynku, który połączy nowoczesną architekturę z bogatą historią tej części miasta. W koncepcji zadbano o takie detale jak: historyczne podziały parcelacyjne, kształty dachów czy charakterystyczna forma znajdujących się tu niegdyś licznych spichlerzy.

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych właścicieli w Grano Residence znajdzie się 141 funkcjonalnych i spełniających najwyższe standardy apartamentów, o różnorodnej powierzchni od 31 do 87 m² i strukturze od 1 do 3 pokoi.

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również garaż podziemny i komórki lokatorskie. Będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania, jak i atrakcyjna nieruchomość pod wynajem.

Grano Residence powstaje z myślą o osobach, które żyją dynamicznie, cenią sobie bezpośredni dostęp do kultury i rozrywki lub szukają dobrej lokaty kapitału.

LOKALIZACJA

Gdańsk to jedno z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Nowoczesna metropolia, o bogatej historii i jakże ważne miejsce w dziejach współczesnej Europy, co roku przyciąga 2 miliony turystów. Perła Bałtyku od kilku lat jest też mekką inwestorów, którzy ściągają tu, aby z sukcesem pomnożyć swój kapitał. Wyspa Spichrzów, położona niemal w samym centrum, jest ich inwestycyjnym eldorado.

 

SERCE GDAŃSKA

APARTAMENTY

Grano Residence łączy tradycję z nowoczesnością. Charakterystyczna forma zabytkowych spichlerzy, duże drewniane okna oraz starannie dobrane kolory i materiały to tylko niektóre z najważniejszych elementów, które tworzą tożsamość tej wyjątkowej inwestycji. Priorytetem dla projektantów był komfort życia mieszkańców i estetyka budynku zarówno na zewnątrz jak i w środku.

  • Duże, drewniane okna i drzwi balkonowe o wysokości 2 metrów, naturalnie doświetlą i zwiększą optycznie pomieszczenia, jednocześnie podkreślając walory widokowe najbliższej okolicy (Stare Miasto i nabrzeże Motławy).
  • Duże ogródki przy mieszkaniach na parterze nie tylko zwiększą przestrzeń do życia, ale i pozwolą stworzyć własną zieloną enklawę.
  • Przestronne, ustawne powierzchnie apartamentów o ponad- standardowej wysokości (2,7 m) i funkcjonalnych układach stwarzają liczne możliwości aranżacyjne.
  • Antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC3, wideodomofony oraz monitoring zarówno na zewnątrz budynku jak i w hali garażowej zagwarantują bezpieczeństwo

 

Napisz do nas!

Kontakt

*required

Great

Location

Jaglana 4, Gdańsk

+48 58 717 80 50

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close