Search for an apartment
Date of stay

O INWESTYCJI

Sol  Marina  to  luksusowy  kompleks  budynków  apartamentowych,   które   będą   usytuowane   w   przepięknej   i nieodkrytej dotąd nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. W ramach inwestycji powstanie kilkaset lokali mieszkalno-usługowych. Planowany jest także kapitanat, restauracja, sala bankietowa i konferencyjna, a także apartamentowiec z basenem, saunami oraz siłownią.

Dzięki tak bogatej infrastrukturze Sol Marina stwarza doskonałe warunki zarówno do wypoczynku, jak i rozrywki – szczególnie dla miłośników sportów wodnych. Sol Marina to także wyjątkowa oferta dla inwestorów, którzy mogą czerpać stałe zyski z wynajmu.

LOKALIZACJA

Dużym atutem inwestycji jest jej unikatowa lokalizacja w nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. Powstaje jednocześnie zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. Co istotne, cały kompleks będzie doskonale skomunikowany z najważniejszymi kierunkami turystycznymi. Od centrum Gdańska inwestycja jest oddalona zaledwie o 14 kilometrów. Do serca miasta kursuje  bezpośredni  autobus,  którym  można  też  dojechać  na  Wyspę  Sobieszewską. Ścieżki  rowerowe  umożliwiają  dogłębne  zwiedzenie  okolicy  i  podziwianie  uroków  okolicznej  flory  i  fauny.  Możliwy  będzie  także  transport  tramwajem  wodnym  oraz jachtami, które będzie można wypożyczyć na terenie  kompleksu. 

PIĘKNA OKOLICA

APARTAMENTY

W ramach pierwszego etapu zrealizowanych zostanie trzynaście kameralnych budynków spełniających najwyższe standardy. Termin oddania tych obiektów planowany jest na 2021 rok. W ofercie znalazły się lokale -2, -3 oraz -4 pokojowe o powierzchni od 39 do 89 m2. Właściciele będą mieli również możliwość zakupu miejsca na swój prywatny jacht w marinie. Szerokie, ponad 5-metrowe miejsca do cumowania łodzi pozwolą na ich swobodne manewrowanie. 

Napisz do nas!

Kontakt

*required

Great

Location

Jaglana 4, Gdańsk

+48 58 717 80 50

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close