Search for an apartment
Date of stay

O INWESTYCJI

Verano Residence to nowe apartamenty o niepowtarzalnym charakterze, doskonale skomponowane z nadmorskim krajobrazem Bałtyku. Tuż przy plaży, w prestiżowej części Juraty, powstało łącznie 11 luksusowych apartamentów 1, 2 oraz 3-pokojowych o łącznej powierzchni od 31,4 m² do 59,2 m². Kameralny budynek posiada trzy kondygnacje naziemne i jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na miejsca postojowe w hali garażowej oraz saunę. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się po cztery apartamenty, natomiast na ostatnim piętrze znajdują się trzy apartamenty. Każdy posiada przestronny balkon lub taras o powierzchni od 5,4 m² do 37 m².

APARTAMENTY NA PÓŁWYSPIE HELSKIM

APARTAMENTY

Wykończone apartamenty gotowe do zamieszkania!

Aktualnie w inwestycji Verano Residence pozostały na sprzedaż 4 mieszkania wykończone pod klucz o powierzchniach od 38 do 55 metrów kwadratowych.

Luksusowy charakter każdego apartamentu uzupełni inteligentny system sterowania – FIBARO, który umożliwi zdalną obsługę większości urządzeń znajdujących się w apartamencie. Za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu będzie można m.in.: kontrolować dostęp do apartamentu, a dzięki czujnikom ruchu i temperatury zarządzać mediami. System sterowania natężeniem światła zostanie dodatkowo połączony z syreną alarmową.

Napisz do nas!

Kontakt

*required

Great

Location

Jaglana 4, Gdańsk

+48 58 717 80 50

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close