Szukaj apartamentu
Termin pobytu

O INWESTYCJI

Grano Residence to kompleks luksusowych apartamentów powstających w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów, zaledwie 250 m od Starego Miasta. Zabytkowe otoczenie zobligowało autorów do zaprojektowania budynku, który połączy nowoczesną architekturę z bogatą historią tej części miasta. W koncepcji zadbano o takie detale jak: historyczne podziały parcelacyjne, kształty dachów czy charakterystyczna forma znajdujących się tu niegdyś licznych spichlerzy.

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych właścicieli w Grano Residence znajdzie się 141 funkcjonalnych i spełniających najwyższe standardy apartamentów, o różnorodnej powierzchni od 31 do 87 m² i strukturze od 1 do 3 pokoi.

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również garaż podziemny i komórki lokatorskie. Będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania, jak i atrakcyjna nieruchomość pod wynajem.

Grano Residence powstaje z myślą o osobach, które żyją dynamicznie, cenią sobie bezpośredni dostęp do kultury i rozrywki lub szukają dobrej lokaty kapitału.

LOKALIZACJA

Gdańsk to jedno z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Nowoczesna metropolia, o bogatej historii i jakże ważne miejsce w dziejach współczesnej Europy, co roku przyciąga 2 miliony turystów. Perła Bałtyku od kilku lat jest też mekką inwestorów, którzy ściągają tu, aby z sukcesem pomnożyć swój kapitał. Wyspa Spichrzów, położona niemal w samym centrum, jest ich inwestycyjnym eldorado.

 

SERCE GDAŃSKA

APARTAMENTY

Grano Residence łączy tradycję z nowoczesnością. Charakterystyczna forma zabytkowych spichlerzy, duże drewniane okna oraz starannie dobrane kolory i materiały to tylko niektóre z najważniejszych elementów, które tworzą tożsamość tej wyjątkowej inwestycji. Priorytetem dla projektantów był komfort życia mieszkańców i estetyka budynku zarówno na zewnątrz jak i w środku.

  • Duże, drewniane okna i drzwi balkonowe o wysokości 2 metrów, naturalnie doświetlą i zwiększą optycznie pomieszczenia, jednocześnie podkreślając walory widokowe najbliższej okolicy (Stare Miasto i nabrzeże Motławy).
  • Duże ogródki przy mieszkaniach na parterze nie tylko zwiększą przestrzeń do życia, ale i pozwolą stworzyć własną zieloną enklawę.
  • Przestronne, ustawne powierzchnie apartamentów o ponad- standardowej wysokości (2,7 m) i funkcjonalnych układach stwarzają liczne możliwości aranżacyjne.
  • Antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC3, wideodomofony oraz monitoring zarówno na zewnątrz budynku jak i w hali garażowej zagwarantują bezpieczeństwo

 

Napisz do nas!

Kontakt

*wymagane

Doskonała

Lokalizacja

Jaglana 4, Gdańsk

+48 58 717 80 51

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij