Szukaj apartamentu
Termin pobytu

O INWESTYCJI

Sol  Marina  to  luksusowy  kompleks  budynków  apartamentowych,   które   będą   usytuowane   w   przepięknej   i nieodkrytej dotąd nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. W ramach inwestycji powstanie kilkaset lokali mieszkalno-usługowych. Planowany jest także kapitanat, restauracja, sala bankietowa i konferencyjna, a także apartamentowiec z basenem, saunami oraz siłownią.

Dzięki tak bogatej infrastrukturze Sol Marina stwarza doskonałe warunki zarówno do wypoczynku, jak i rozrywki – szczególnie dla miłośników sportów wodnych. Sol Marina to także wyjątkowa oferta dla inwestorów, którzy mogą czerpać stałe zyski z wynajmu.

LOKALIZACJA

Dużym atutem inwestycji jest jej unikatowa lokalizacja w nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. Powstaje jednocześnie zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. Co istotne, cały kompleks będzie doskonale skomunikowany z najważniejszymi kierunkami turystycznymi. Od centrum Gdańska inwestycja jest oddalona zaledwie o 14 kilometrów. Do serca miasta kursuje  bezpośredni  autobus,  którym  można  też  dojechać  na  Wyspę  Sobieszewską. Ścieżki  rowerowe  umożliwiają  dogłębne  zwiedzenie  okolicy  i  podziwianie  uroków  okolicznej  flory  i  fauny.  Możliwy  będzie  także  transport  tramwajem  wodnym  oraz jachtami, które będzie można wypożyczyć na terenie  kompleksu. 

PIĘKNA OKOLICA

APARTAMENTY

W ramach pierwszego etapu zrealizowanych zostanie trzynaście kameralnych budynków spełniających najwyższe standardy. Termin oddania tych obiektów planowany jest na 2021 rok. W ofercie znalazły się lokale -2, -3 oraz -4 pokojowe o powierzchni od 39 do 89 m2. Właściciele będą mieli również możliwość zakupu miejsca na swój prywatny jacht w marinie. Szerokie, 5-metrowe miejsca do cumowania łodzi pozwolą na ich swobodne manewrowanie. 

Napisz do nas!

Kontakt

*wymagane

Doskonała

Lokalizacja

Jaglana 4, Gdańsk

+48 58 717 80 51

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij