Sobieszewo

Przyjazd 16 paź '21
Wyjazd 17 paź '21

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt

O INWESTYCJI

Sol  Marina  to  luksusowy  kompleks  budynków  apartamentowych,   które   będą   usytuowane   w   przepięknej   i nieodkrytej dotąd nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. W ramach inwestycji powstanie kilkaset lokali mieszkalno-usługowych. Planowany jest także kapitanat, restauracja, sala bankietowa i konferencyjna, a także apartamentowiec z basenem, saunami oraz siłownią.

Dzięki tak bogatej infrastrukturze Sol Marina stwarza doskonałe warunki zarówno do wypoczynku, jak i rozrywki – szczególnie dla miłośników sportów wodnych. Sol Marina to także wyjątkowa oferta dla inwestorów, którzy mogą czerpać stałe zyski z wynajmu.

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

Dużym atutem inwestycji jest jej unikatowa lokalizacja w nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. Powstaje jednocześnie zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. Co istotne, cały kompleks będzie doskonale skomunikowany z najważniejszymi kierunkami turystycznymi. Od centrum Gdańska inwestycja jest oddalona zaledwie o 14 kilometrów. Do serca miasta kursuje  bezpośredni  autobus,  którym  można  też  dojechać  na  Wyspę  Sobieszewską. Ścieżki  rowerowe  umożliwiają  dogłębne  zwiedzenie  okolicy  i  podziwianie  uroków  okolicznej  flory  i  fauny.  Możliwy  będzie  także  transport  tramwajem  wodnym  oraz jachtami, które będzie można wypożyczyć na terenie  kompleksu. 

PIĘKNA OKOLICA

W  pobliżu  Sol  Marina  są  aż  dwa  rezerwaty  -  w  pierwszym z nich, „Ptasim Raju”, można zaobserwować wiele ciekawych  gatunków  roślin  i  ptaków.  Posiada  on  również  ścieżkę  dydaktyczno-przyrodniczą,  co  pozwala  na  bliskie  obcowanie  z  przyrodą.  Drugim  rezerwatem  jest  „Mewia Łacha”. Do kąpieliska morskiego, które jest strzeżone  i  odznaczone  certyfikatem  błękitnej  flagi,  można  dostać się w zaledwie kilka minut idąc zjawiskową trasą przez las.

APARTAMENTY

APARTAMENTY

W ramach pierwszego etapu zrealizowanych zostanie trzynaście kameralnych budynków spełniających najwyższe standardy. Termin oddania tych obiektów planowany jest na 2021 rok. W ofercie znalazły się lokale -2, -3 oraz -4 pokojowe o powierzchni od 39 do 89 m2. Właściciele będą mieli również możliwość zakupu miejsca na swój prywatny jacht w marinie. Szerokie, 5-metrowe miejsca do cumowania łodzi pozwolą na ich swobodne manewrowanie. 

STYLOWE I PRZESTRONNE

Apartamenty zostaną wyposażone m.in. w panoramiczne okna. Lokale na parterze wyposażone będą w przestronne tarasy i ogródki, a na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony. Pierwszy etap obejmie również budowę 10-kondygnacyjnego budynku, w którym poza apartamentami zlokalizowana będzie komfortowa strefa rekreacyjna z basenem. Zaplanowany został także kapitanat, restauracja oraz centrum konferencyjno-biznesowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

* pola obowiązkowe

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij